Publikováno Čer 02 , 2015 v Dům a byt

ALFAHAUS – dům na klíč

0 Komentářů
ALFAHAUS – dům na klíč

Komfort, rychlost, výhodná cena a individuální přístup to jsou vlastnosti, které naší společnost vystihují. Montované domy od firmy ALFAHAUS nejsou žádnými domečky z karet. Rodinné domy, bytové domy, nástavby a komerční stavby postavíme jako nízkoenergetické a pasivní dřevostavby. Individuálním přístupem a plněním vašich požadavků zaručíme vaši spokojenost.

Montované domy aneb za týden v novém?

Obrovské náklady a dlouhá realizace je problémem každé z rodin, která se rozhodne pro stavbu svého vlastního domu. Naše společnost vám však umožní velmi rychlý a jednoduchý způsob stavby. Jestliže se rozhodnete pro montované domy, stačí už jen zvolit správný projekt, u kterého máte možnost vlastních úprav a návrhů. Za pouhých pár týdnu od objednávky vám na váš pozemek bude přivezen materiál. Je to až k nevíře, ale k realizaci samotného domu stačí pouhý týden.

Montované dřevostavby – vytápění za „kačku“

Nejen krátká doba realizace ale hlavně velmi nízké náklady na vytápění, to jsou hlavní výhody této stavby. Montované dřevostavby nemusejí mít v každém případě dřevěnou podobu, ale dle přání zákazníka může dům vypadat jako zcela zděný. U tohoto typu je v nabídce vypracování projektu přímo na vaše požadavky a to ať už se jedná o barvu střechy, omítky, typ oken nebo doplňky. Pár let uplynulo a vám už se rozmístění pokojů nelíbí? Vůbec nevadí. U tohoto typu stavby je totiž největší výhodou možnost změny vnitřního uspořádání, nebo přístavby.

Nízkoenergetické domy

V dnešní době je hlavním požadavkem snížení nákladů na bydlení. Za nízkoenergetické domy můžeme považovat dřevostavby, jejichž spotřeba je od 15 do 50 kWh/m² za rok. Tajemství je v použití kvalitní izolace, řízené cirkulace vzduchu a využití rekuperace tepla. Rekuperace pracuje na bázi přívodu čerstvého vzduchu a při větrání zabraňuje úniku tepla. Zajímavostí a další výhodou může být pro někoho použití přírodních a recyklovatelných materiálů. Vůči použitému materiálu je samozřejmostí i vysoká protipožární ochrana. Tento dům je pro mnohé ideální nejen vůči svému vzhledu, nízkým provozním nákladům ale hlavně díky komfortnímu stylu bydlení.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv