Publikováno Říj 12 , 2012 v Služby & Zajímavosti

Aktuality na vyhledej.net

0 Komentářů
Aktuality na vyhledej.net

V dnešním článku se opět zaměříme na možnosti, jak si zase jednou trochu ulehčit život. Narazili jsme totiž na inovativní agregátor, který nejen že shromažďuje všechny zprávy a novinky napříč celým internetem, ale navíc funguje jako klasický vyhledávač. Pokud vám tedy na webovém portálu vyhledej.net bude přece jen něco chybět, můžete si to klasicky vyhledat.

Zcela nás ale odzbrojili informace z anglických zdrojů, které najdete v záložce English news na horní liště. Zmiňovaný agregátor není na poli zpravodajství žádným nováčkem, protože funguje zhruba jeden a půl roku. V současné době se ale majitelé rozhodli pro výrazné rozšíření a úpravy, které jistě oceníte i vy, přidali novinky a další aktuality. Hlavním parametrem je přidání více zdrojů. Najdete zde tedy informace a zprávy, jak z největších informačních portálů, tak i z těch menších, chcete-li alternativních zdrojů.

Krom koncepce rychlého přehledu o nejnovějších aktualitách, vás jistě také zaujme tak přehledná struktura, která je ideální nejen pro klasické použití na počítačích a noteboocích, ale samozřejmě i na tabletech a v chytrých telefonech. Už tedy nemusíte procházet více stránek a hledat informace, které by vás zaujaly. Stačí jen několikrát denně aktualizovat stránku vyhledej.net a užívat si přísun těch nejčerstvějších informací.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na
redakce@infomanie.cz

Provozovatel portálu:

ALIDA, spol. s r.o. V lípách 157, Mnichovo Hradiště

Telefon : +420 724 192 819

E-mail : info@alida.cz

Archiv